Cadılar Bayramı, Hearthstone’da Yenilik Rüzgarları Estirecek

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü fiyatsız dijital kart oyunu Hearthstone’da 8 – 30 Ekim tarihleri arasında üç hafta boyunca birbirinden tekinsiz maceralar sizleri bekliyor.

Eşsiz Han Kapışmaları (Tavern Brawls) – Birinci iki hafta “Doom in the Tomb” macerasına atılmayı yüreğiniz kaldırırsa üçüncü hafta sizi çılgın bir gezinti için “The Haunted Carousel”e bekliyoruz.

Eski Dostlar Yaban (Wild) Ellerden Dönüyor! – Bir sonraki büyük güncellemeyle birlikte geçmişin tozlu kartları Standart kıyılarına yine ayak basıyor. Tüm oyuncular aşağıda listesini görebileceğiniz kartların birer kopyasına sahip olacak gelgelelim bu kartlar ayrıştırılamayacak (disenchant) ya da işlenemeyecek (craft). Aktiflik bittikten sonra bu süreksiz kopyalar oyuncuların kart koleksiyonlarından kaybolacak.

Standart’a muvakkat bir müddetliğine dönüş yapan Wild kartlar şunlar:

 1. Astral Communion
 2. Kun the Forgotten King
 3. Lock and Load
 4. Call of the Wild
 5. Babbling Book
 6. Flamewaker
 7. N’Zoth, the Corruptor
 8. Ragnaros the Firelord
 9. The Curator
 10. Emperor Thaurissan
 11. Sylvanas Windrunner
 12. Mysterious Challenger
 13. Avenge
 14. Lightbomb
 15. Vol’jin
 16. Shaku, the Collector
 17. Swashburglar
 18. Thing from Below
 19. Evolve
 20. Imp Gang Boss
 21. Renounce Darkness
 22. Varian Wrynn
 23. Bloodhoof Brave

Çift Sınıflı Arena: Hallow’s End Kostümlü Partisi geri döndü! – Doom in the Tomb aktifliği mühletince Arena’ya girdiğinizde evvel bir kahraman, sonra da bir kahraman yeteneği seçeceksiniz. Bundan sonra destenize ekleyebileceğiniz kartlar sınıfsız (neutral) kartların yanı sıra seçtiğiniz kahraman ve kahraman yeteneğine ilişkin sınıf kartları olabilecek.

Nazarlı & Kaslı Kart Paketleri (Hex & Flex Bundles) – Baş istenilmeyen Rafaam ve League of E.V.I.L. tarafından itinayla oluşturulan Hex Bundle içindeki 20 adet Rise of Shadows kart paketi ve rastgele bir Rise of Shadows Efsanevi (legendary) kartı indirimli paket fiyatıyla sizi bekliyor. The League of Explorers’ın bıçkın üyesi Reno Jackson tarafından hazırlanan Flex Bundle’sa 20 adet Saviors of Uldum paketi ve rastgele bir Saviors of Uldum legendary kartı içeriyor.

Her Hafta Yeni bir Efsanevi Macera – Her hafta başında günlük hizmetlerinizin yanı sıra yeni bir Legendary Doom in the Tomb macerası da sizleri bekliyor olacak.

Oyuna Girin Armağanları Kapın – 8 – 30 Ekim tarihleri arasında oyuna giriş yapan herkes 5 adet Hearthstone kart paketi kazanacak (2 adet Saviors of Uldum paketi, 2 adet Rise of Shadows paketi ve 1 adet Rastakhan’s Rumble paketi)!

Menşe :Oyun Gezer

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir