Rockstar, Geliştirmekte Olduğu Bully 2’yi 2013 Yılında İptal Etmiş

Rockstar'ın Red Dead Redemption 2'nin akabinde yeni girişiminin Bully 2 olacağı uzun devrandır konuşuluyor, ortaya çıkan ipuçları ve fikirler de bunu destekler nitelikte. Sonuçta Bully de Rockstar'ın hayli sevilen bir markası ve yiğit ya da geç bir devam oyunuyla karşılaşacağımız kesin.

Velev işin aslı, o laf konusu devam oyununu bundan yıllar evvel oynama imkanımız varmış fakat işler beklenildiği üzere gitmemiş maatteessüf.

Stüdyo içinden asılların VGC'ye verdiği malumata nazaran 2010'lu yılların başlarında Bully'nin devam oyunu geliştirilmeye başlanmış, gelgelelim üzerinde yaklaşık olarak 1, 1.5 yıl çalışılan bu oyun 2013 yılında iptal edilerek ekip gayrı girişimlere yönlendirilmiş.

> Red Dead Redemption 2, Kasım'da PC'de!

Oyunun başrolünde yeniden birinci oyundaki Jimmy bulunacakmış lakin hikayeye tam olarak karar da verilememiş. Oyun yaz tatili sırasında Jimmy'nin üvey pederinin meskeninde başlayacakmış lakin gerisi hakkında çok da konuşulmaya gerek kalmadan iptal olmuş girişim.

Yeni Bully 2 muhtemelen büsbütün yeni bir cephede seyredecek, tahminen başrolünde Jimmy bile olmayacak. Ancak ne olursa olsun, bir an evvel şu oyunla ilgili de resmi bir şeyler duysak hiç de üzücü olmaz 🙂 Bekleyecek yeni bir Rockstar oyunumuz olsun.

Menşe :Oyun Gezer

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir