World of Warcraft'a gelecek olan 8.3 yamasının detayları açıklandı ve bunların arasında muhtemelen en ilgi cazip olanların başında da oyuna eklenecek olan iki yeni müttefik ırk geliyordu.

Uzun vakittir beklenen ırklardan biri olan Vulpera, Horde tarafına eklenece olan müttefik ırk. Tilki gibisi bu ırkı açmak için Vol'dun'un vazife zincirini tamamlamış ve Voldunai ile Exalted olmanız gerekiyor, bu gereksinimi sağlıyorsanız 8.3 ile eklenecek yeni hizmeti tamamlayarak bu ırka erişebileceksiniz. Artık Horde'un da sevimli ve tüylü bir ırkı var diyebiliriz.

Alliance tarafına katılan ırk ise Mechagnomes. Bu ırk için de benzeri biçimde Mechagon hizmet zincirini tamamlamış ve Exalted olmanız gerekli.

Battle of Azeroth'tan beri oyuna katılan toplan sekiz müttefik ırk olmuş olacak böylelikle. Bu ırklar alışılagelmiş ırklardan farklı olarak yeni karakterlerin acilen seçebileceği ırklar değil. Yukarıdaki örneklerde de gördüğünüz üzere öncesinde o ırkla olan itibarınızı Exalted'a taşımanız ve hizmetler tamamlamanız gerekiyor.

Göz atmak isteyenler için Visions of N’Zoth ismindeki 8.3 yamasının PTR sunucularındaki yanını aldığını da ekleyeyim.

Menşe :Oyun Gezer

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir